מחשבון המרת מטבעות דיגיטליים

מחשבון המרת מטבעות לשקל, המר דולר,יורו ומטבעות מובילים לשקל .
מחשבון המרת קריפטו

המרת ביטקוין,את'ריום לכסף

בשוק הקריפטו ישנם אלפי מטבעות קריפטוגרפיים שונים ויש לכם אפשרות לבחור ולהמיר כל אחד מהם כאן למטבע פופלרי זר כמו דולר או יורו. כמובן, המטבעות הקריפטוגרפיים הפופולריים ביותר הם ביטקוין ואת’ריום עם יותר ממחצית כל שווי השוק של מטבעות הקריפטו.

מחשבון המרה של מטבעות קריפטוגרפיים למטבעות זרים בזמן אמת

מחשבון המרת מטבעות דיגיטליים לדולר

המטבעות קריפטוגרפיים המובילים לקנייה בשנת 2021

המטבעות הקריפטוגרפיים החשובים ביותר לפי שווי השוק שלהם נכון לשנת 2021.רשימת המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים שלנו מדרגת את המטבעות הגדולים בעולם לפי שווי שוק, נתון המייצג את הערך המשולב של כל היחידות של מטבע מסוים בזמן נתון. אמנם יעבור זמן רב עד שאלטקוין  יעבור את ביטקוין או מטבע קריפטו אחר יתפוס את המקומות הראשונים בהתאמה,בהתחשב בקצב השינוי בדירוג מטבעות  הקריפטו, אנו נעדכן מדריך זה עם נתוני המחירים העדכניים ביותר.

ביטקוין

לייטקוין Lite coin 

אתריום

מטבע דאש

מטבע הקריפטו נאו

סטים 

קארדנו – Cardano

ביטקוין קאש – BitcoinCash

פירקוין – PeerCoin

Polkadot

 

מה זה בלוקצ'יין?

בלוקצ’יין הוא בסיס נתונים, בו פיסות מידע או בלוקים מקושרים יחד בשרשרת, ויוצרים מערכת של רישום נתוני עסקאות באופן שכמעט ולא ניתן לשנות או לפרוץ. בלוקצ’יין הוא בסיס נתונים  דיגיטלי של עסקאות שמשוכפלות ומופצות ברשת שלמה של מערכות מחשוב בבלוקצ’יין. בשל העובדה שמאגר המידע משותף ומנוהל על ידי יותר מגורם אחד, ייצור של מטבעות מתבצע במהירות, מה שהופך אותו למערכת אמינה ויעילה ביותר. כל בלוק בשרשרת תופס כמה עסקאות, ובכל פעם שמתרחשת עסקה חדשה באותה בלוקצ’יין, רישום העסקה מתווסף לחשבונם של כל משתתף. מסד הנתונים המבוזר המנוהל על ידי משתתפים מרובים מכונה טכנולוגיית ספר חשבונות מבוזרת (DLT). בלוקצ’יין הוא סוג של DLT בו עסקאות נרשמות עם חתימה קריפטוגרפית בלתי ניתנת לשינוי.

מהו אלטקוין?

אלטקוין הוא מטבע שמהווה אלטרנטיבה למטבע הביטקוין – המטבע קריפטו שהתחיל את הכל. לאור הפופולריות של הביטקוין, הרבה מטבעות וירטואלים אחרים  נוצרו כדי לנסות ולהפיק כסף על שיגעון הקריפטו. מרבית האלטקוינים ששוחררו בנויים על טכנולוגיית הבלוקצ’יין שהולידה את הביטקוין, וטכנולוגיה זו כבר תומכת בדרכים מאובטחות ויעילות יותר לביצוע עסק והעברת נכסים. בגלל התרחבות המטבעות הקריפטוגרפיים בשנים האחרונות, וגל המפתחים והמתכנתים המעוניינים לעשות כסף רב עם  גדילת מערכות התשלום האלטרנטיביות, שוק האלטקוין מוצף בבחירה.