פירוש חלום – חלום על בגידה

פענוח ופרשנות של חלומות על בגידה, האם יצא לכם לחלום על זה שפגעו בכם ובגדו בכם בחלום שלכם? זה יכול להיות על ידי הבן זוג שלכם או חבר קרוב.ישנם פירושים רבים לחלומות על בגידה ננסה לתת לכם את כל ההסברים לחלומות אלו.

 

משמעות חלום על בגידה

חלום על בגידה בדרך כלל מצביע על כך שאתה מרגיש שהאמון שלך נהרס על ידי פעולות של כמה אנשים.

אולי איבדת אמונה בכמה אנשים כי מעשיהם הוכיחו לך שאינך יכול לבטוח בהם.

להיות נבגד בחלום יכול לעתים קרובות להרגיש כל כך אמיתי שאתה באמת הולך להאשים את בן / בת הזוג,  או החבר שבגד בך בחלום. חלומות כאלה משאירים אותך להטיל ספק ביחסים שלך. לעתים קרובות חלומות על בגידה הם מבטאות יותר את  תחושות חוסר הביטחון שלך. 

 

פירוש חלום בגידה של הבן זוג

לחלום שבן זוגך, בן / בת הזוג או אדם  אחר משמעותי בוגד בך, מעיד על הפחדים שלך להיות ננטש. אתה מודאג מהעתיד והאם האדם הכי משמעותי  בחיים שלך יהיה שם בשבילך. אולי אתה מחכה להתחייבות מצד האדם האחר הכי  משמעותי שלך. לעתים קרובות חלומות כאלה עשויים להתרחש מכיוון שננטשתם בעבר על ידי אקס, על ידי הורה או אדם חשוב בחייכם.

 

פירוש חלום שאני בוגד בבן זוג שלי 

 

לחלום שאתה זה שמבצע את הבגידה מרמז על רגשות אשם עצמי ובגידה עצמית. התפשרת על אמונותיך או על יושרך. לפעמים הרמאות אולי לא קשורה לזוגיות שלך, אלא למצב בו רימת או שהיית לא ישר.

לחלופין, הרומן שלך עם מישהו אחר עשוי להיות על איזשהו איכות אצל האדם הזה שאתה צריך לשלב או להכיר בתוכך. לדוגמא, אם אתה בוגד בבן זוגך עם הבוס שלך, אז החלום עשוי לסמן את רצונותיך לשליטה, כוח וסמכות.

חלומות על בגידה עשויים לשקף גם את עוצמת התשוקה המינית שלך; אתה בוחן אזורים במיניות שלך. בתרחיש זה, החלום עשוי לשמש אישור מחודש של מחויבותך לזוגיות שלך. אם אתה מתקרב למועד החתונה שלך, אז לא נדיר לחלום על חוויות אירוטיות עם בני זוג פרט לבן / בת הזוג המיועד שלך. חלום כזה מייצג את התעררות של התשוקה המינית שלך. חשוב לציין כי חלום כזה לא אומר לכם שאתם עם האדם הלא נכון.

פרשנות חלומית נוספת לבגידה שלך מעידה על כך שהבן\בת  זוג שלך אינו מספק את צרכיך. כתוצאה מכך, אתה מתחיל לחפש מקום אחר. אתה מרגיש שיש משהו יותר נועז  שם בחוץ.

 

פירוש חלומות על בגידות עם  אקסים

 

לחלום על לנהל רומן עם האקס שלך הוא ניסיון  של התת המודע שלך לתקן משהו בעבר שהשתבש. זה בדרך כלל לא קשור לכך שאתה רוצה לחזור אל האקס שלך או שהאקס שלך רוצה לחזור איתך. אם אתה במערכת יחסים, חלומות על אקס מתגנבים כשאתה נתקל בבעיה כלשהי בחיים הרומנטיים או המיניים הנוכחיים שלך, מה שעשוי לגרום לך לחשוש שהקשר הנוכחי שלך יסתיים בדיוק כמו שקרה עם האחרון. אז, מה שהמוח שלך מנסה לעשות זה להבין איך הדברים יכלו להשתפר במערכת יחסים בעבר כדי לעזור לך להבין כיצד לתקן את הנוכחי.

 

פירוש  חלומות על גירושין 

חלומות על גירושין הם שכיחים מאוד, במיוחד אם אתה חושב על גירושין בחיים האמיתיים שלך או אם התגרשת לאחרונה.

כמו כן, אם מישהו בסביבתכם מתגרש ממש עכשיו, יתכן שתחשבו על כך וזה יבוא לידי ביטוי בתת המודע שלכם. לכן ייתכן שאתה חולם על גירושין.אם יש לך חלום על גירושין, זה אומר שהגיע הזמן לקבוע סדרי עדיפויות בחיים האמיתיים שלך. עליכם לחשוב על יעדי החיים שלכם, כמו גם על המשפחה שלכם ולהחליט מה הכי חשוב לכם.חלום זה יכול גם להצביע על כך שיש צורך לשנות כמה הרגלים ודברים אחרים בחיים שלך. כפי שאתה יכול לראות, חלום על גירושין לא חייב להיות קשור לגירושין שלך בחיים האמיתיים.

אם חלמת להתגרש מבן הזוג הנוכחי שלך. אם אתה נשוי בחיים האמיתיים, אבל אתה חולם להתגרש מבן הזוג שלך, החלום הזה הוא סימן לכך שאתה צריך להיות עצמאי יותר בעתיד.

 

פירוש חלומות על בגידות לפי הקבלה

 

למרות שחלומות על בגידות הם לא בגידות אמיתיות בחיים האמיתיים שלנו, עדיין חשוב להתייחס לרגשות שבאו עםחלום הבגידה. תחושות של הזנחה, חוסר ביטחון וחוסר אמון הם דברים שיש להתמודד איתם ולדון בהם בכל קשר אישי על מנת שהשותפות תצמח. הגיע הזמן לפתוח דו-שיח עם הבן זוג שלכם.

 

פירוש חלומות על בגידות לפי היהדות והגמרא

חלומות על בגידות הם בדרך כלל – אם כי לא תמיד – פרשנות  לצרכים שאינם מסופקים בבסיס היחסים שלך.

בין אם אתה מחליט לטפל ולעבוד על החששות שלך תלוי ברצון שלך להיות במערכת היחסים שלך.

עם זאת, חשוב להבין כי חלומות אלה ככל הנראה לא ייפסקו עד שתערוך חשבון על התחושה שלך ובמקרים מסוימים תנהל דיון כנה עם בן / בת הזוג שלך.

 

חלומות על בגידה לפי הפסיכולגיה

לפי הפסיכולגיה חלומות על בגידות לא קשורים לבגידה במערכת היחסים הנוכחית שלך, אלא הם מסמלים אשמה, חוסר ביטחון או פחד בחיים האמיתיים שלך. בחיים האמיתיים, תחושות הספק הללו קשורות לאנשים ולמצבים שאין להם שום קשר לבן הזוג שלך או לזוגיות שלך. תחושות של חוסר ביטחון או אשמה כלפי חבר, בוס או בן משפחה יכולות להתבטא כמרמות את בן / בת הזוג שלך בחלום. 50% מהנשים ו -36% מהגברים מדווחים על חלומות על בגידות עם אדם אחר כאשר יש להם החלטה קשה לקבל בחייהם האמיתיים שלהם.