מחשבון צריכת קלוריות יומית

חשב את כמות הקלוריות המומלצות שאתה צריך לצרוך בכל יום , מהי הכמות קלוריות לאורח חיים בריא ולירידה במשקל ? הכניסו את הנתונים שלכם ואנחנו נחשב לכם את זה
מחשבון קלוריות יומי

חישוב קלוריות ליום להורדה במשקל

כולנו רוצים לשמור על אורח חיים בריא ולהצליח לרדת במשקל או לפחות להצליח לשמור על משקל תקין ולהיות בכושר. המרכיב הכי חשוב באורח חיים בריא וירידה מהירה במשקל ובאחוזי השומן תלויה בתזונה שלנו.אם נצליח לאכול אוכל בריא ודל קלוריות נוכל להגיע לתוצואות מעולות.בזכות המחשבון קלוריות תוכלו לחשב כמה קלוריות אתם צריכים להכניס לגופכם ביחס למשקל,מין והגובה שלכם.השתדלו לא לחרוג מסה”כ הקלוריות היומי שחישבנו לכם. הזן את הפרטים שלך במחשבון למטה כדי להבין כמה קלוריות אתה צריך לאכול ביום כדי לשמור על אורח חיים בריא או לרדת במשקל.

מחשבון קלוריות- חשב כמה קלוריות אתה צריך לאכול ביום

כמה אתם פעילים ספורטיבית

מה זה קלוריות?

קלוריה היא יחידה המודדת אנרגיה. קלוריות משמשות בדרך כלל למדידת כמות האנרגיה של מזונות ומשקאות. כדי לרדת במשקל, אתה צריך לאכול פחות קלוריות ממה שגופך שורף בכל יום.

איך מחשבים את כמות הקלוריות היומית שלכם ?

אם אתה רוצה לחשב את צריכת הקלוריות היומית שלך אתה יכול השתמש בנוסחה שתוכננה על ידי מדענים, אתה יכול לבדוק את זה במעבדה או להשתמש במחשבון שלנו. שום שיטה אינה מדויקת לחלוטין, אך ככל הנראה בדיקת מעבדה תתן לך את התצואה ההטוב ביותר. אך מכיוון שבדיקות מעבדה יכולות להיות יקרות, דיאטנים ומתאמנים רבים משתמשים באחת בשיטות האחרות כדי לקבוע את כמות הקלוריות המומלצת לאדם ביום.
כמה קלוריות לאכול כדי לרדת במשקל?
התשובה לשאלה זו תלויה בגורמים רבים, כולל גילך, גובהך, משקלך הנוכחי, רמת הפעילות ובריאות חילוף החומרים בגופך .המחשבון שלנו ישכלל את כל הפרטים הללו ויאפשר לכם לדעת מהח כמות צריכת הקלוריות המומלצת בשבילכם ליום אחד. כשאתה מנסה לרדת במשקל, אתה צריך להפחית את צריכת הקלוריות שלך ל -500 קלוריות פחות ממה שגופך זקוק כדי לשמור על המשקל הנוכחי שלך. זה יעזור לך לרדת בערך קילוגרם אחד (0.45 ק”ג) ממשקל הגוף בשבוע.

כמה קלוריות אתה צריך לאכול בכל יום ?

אם השתמשת במחשבון  BMR שלנו  הצעד הבא שלך הוא לכלול את מספר הקלוריות שאתה שורף במהלך פעילויות יומיומיות על סמך אורח החיים שלך:

ללא פעיל גופנית כלל אם אתה מבצע פעילות גופנית מינימלית הכפל את ה- BMR ב- 1.2.

פעיל קצת אם אתה מתאמן בקלילות יום עד שלושה ימים בשבוע, הכפל את ה- BMR ב- 1.375.

פעיל גופנית באופן קבוע

 אם אתה מתאמן בצורה רציפה שלושה עד חמישה ימים בשבוע, הכפל את ה- BMR ב- 1.55.

פעיל מאוד

 אם אתם עוסקים בפעילות גופנית קשה שישה עד שבעה ימים בשבוע, הכפלו את ה- BMR ב- 1.725.

ספורטאי או אתלט 

 אם אתם עוסקים בפעילות גופנית קשה כחלק מהעבודה שלכם  שישה עד שבעה ימים בשבוע או שיש הכפלו את ה- BMR ב 1.9.

כיצד להפחית את צריכת הקלוריות היומית ?
קלוריות הן מדד לאנרגיה, כדי לעלות במשקל, אתה צריך לצרוך יותר קלוריות ממה שאתה מוציא. לעומת זאת, אם אתה רוצה לרדת במשקל אם אתה צריך להשתמש בפחות קלריות ממה שאתה מכניס. עם זאת, חיתוך קלוריות מבלי להתחשב במזון שאתם אוכלים היא בדרך כלל לא הדרך הנכונה ביותר לרדת במשקל. לדוגמא, בחירה תזונה שיש בה חומרים מזינים תועיל לבריאותך יותר מאשר בחירה במזונות דלים בחומרים מזינים. למרות שזה עובד עבור אנשים מסוימים, רובםרעבים ובסופו של דבר חוזרים להרגלים הישנים שלהם של מאכלים לא בריאים. מסיבה זו, מומלץ מאוד לבצע כמה שינויים קבועים אחרים שיעזרו לך לשמור על גירעון קלורי בטווח הארוך, מבלי להרגיש רעב. השינויים הבאים באכילה ובאורח החיים הוכחו כמסייעים לאנשים לרדת במשקל.
איך לרדתם במשקל לאחר חישוב הקלוריות
חישוב כמות הקלוריות שאתה זקוק ליום תלויה אם ברצונך לשמור, לרדת או לעלות במשקל, וכן בגורמים שונים אחרים, כגון מין, גילך, גובהך, משקלך הנוכחי, רמת הפעילות ובריאותך המטבולית. הפחתת קלוריות לא אומרת שאתה צריך להרעיב את עצמך.התחל בכמה שינויים תזונתיים ו הסתגל לאורח חיים פשוטים, הכולל פעילות גופנית, שתיית מים מרובה והגדלת צריכת החלבון שלך,בעזרת צעדים אלו אתם יכולים לרדת במשקל ולהרגיש טוב יותר עם עצמכם.
6 האפליקציות הטובות ביותר לספירת קלוריות, על פי תזונאים
  1. Fitbit
  2. HealthyOut
  3. Lose It
  4. MyFitnessPal
  5. Nutritionix Track
  6. Rise