מחשבון הנחה

המחשבון המוביל לחישוב הנחות השתמשו במחשבון ההנחות שלנו ותוכלו לבדוק ולחשב את ההנחה שלאחרי המבצע כולל אחוזי ההנחה והמחיר שאחרי ההנחה.

מחשבון מבצעים ואחוזי הנחה

היתרון בעבודה עם אחוזים הוא שהם פשוטים יחסית לחישוב מכיוון שבניגוד לשברים אתה תמיד עובד עם בסיס של 100.דף זה מסביר כיצד לחשב אחוזים ומספק כמה מחשבוני אחוזים פשוטים לשימוש.

חשב את ההנחה

איך מחשבים אחוזי הנחה ומבצעים על המוצרים שאתם רוצים לקנות ? - חישוב הנחה באחוזים

מצא את המחיר המקורי לפני ההנחה (למשל  90 ש”ח) ,חישוב אחוז הנחה יאפשר לכם לנהל קניות בצורה חכמה יותר.

קבל את אחוז ההנחה (לדוגמא 20%)

חשב את החיסכון: 20% מ- 90 ש”ח = 18ש”ח

הפחת את החיסכון מהמחיר המקורי כדי לקבל את מחיר המכירה: 90 ש”ח – 18 ש”ח = 72 ש”ח

סוגי הנחות נפוצים

הנחות כמות – בהן אתה מקבל הנחה על בסיס מספר היחידות שאתה רוכש. 

הנחות סחר – הנחות הניתנות על ידי ספק למפיצים. הנחה זו מאפשרת למפיצים לשנות את המחירים שלהם, כך שניתן יהיה למכור את כל הפריטים.

הנחות לקידום מכירות – מדובר בטכניקה שימושית לקידום מכירה, אלה ההנחות הנפוצות ביותר עבור הצרכנים. בוודאי ראיתם אחד בבסכום 20%  הנחה על מכירה, או שקנו אחד מקבלים הצעה אחת בחינם.

עבור עסק קטן, קביעת מחירי המוצרים שהיא מציעה היא משימה קריטית. אם אתה מתמחר את הפריטים שלך גבוה מדי הלקוחות שלך ילכו למתחרים שלך. עליכם לבחור מחירי מכירה המתאימים לכיסוי העלויות שלכם אך גם יאפשרו לכם להרוויח. מספר משתנים משפיעים על תמחור המוצרים, כגון נפח המכירות שלך, עלויות השילוח ועלות המוצרים ועוד.ישנן שתי גישות נפוצות בחישוב מחיר מכירה. השיטה המסורתית היא להוסיף אחוז סימון לעלות המוצר. לחלופין, אתה יכול לחשב מחיר מכירה במונחים של הרווח הגולמי שאתה רוצה להרוויח ממכירת המוצר.

מהי הנחה על מוצרים?

אחוז הנחה הוא הנחה הניתנת למוצר או שירות הניתנים לסכום כסף מסוים. לדוגמא, הנחה באחוזים של 20% פירושה שפריט שעלה במקור 100 דולר יעלה כעת 80 דולר. הדבר מקובל במכירות קידום ומכירות ועונתיות, כדרך לעודד צרכנים לקנות פריט בעלות מופחתת.

למה מציעים לצרכנים הנחות?
הצעת הנחות ברכישות היא דרך למשוך אנשים במהירות לחנות שלך. בכל פעם שאתה אומר ללקוח שהוא יכול לחסוך כסף, אתה צפוי למשוך את תשומת ליבו. הנחות לא רק עוזרות לקונים שלך.הנחות משפיעות על ההעסק שלך במכירות בכמויות גבוהות יותר, הנחות עשויות להיות מרכיב שיכול להביא להצלחה עסקית ענקית.מכיוון שאנשים מעדיפים לקנות מוצרים במבצע, הנחות משמשות כדרך אלגנטית כדי למשוך יותר אנשים לחנות שלך. אם ההנחה שלך תקפה רק למשך כמות מסוימת של ימים, ציין זאת שכשאתה מפרסם את הפריטים המוזלים בהנחה. אנשים נוטים לקנות יותר אם הם יודעים שיש להם רק כמה ימים לעשות זאת. החנות שלך תחווה יותר תנועה, כך שתצטרך להיות מוכן ולהערך עם העובדים שלך.
הזמנים הטובים ביותר להנחות ברחבי העולם

כולנו אוהבים הנחות ושמחים כאשר אנחנו רואים מוצר שאנחנו רוצים לקנות בהנחה.לפי מחקר חדש שפורסם הסיכוי של לקוח לקנות מוצר שהוא כבר הביע בו עניין לאחר שראה שהוא בהנחה עולה ב40 אחוזים.הכנו לכם רשימה של הימים שבהם תוכלו לרכוש מוצרים באינטרנט בהנחות של עד 70 אחוזים,ההנחות הם לרוב לזמן מוגבל לכן אתם צריכים למהר ולרכוש את המוצרים בזמן.

חישוב הנחות

השנה האזרחית החדשה

תאריך : 1 בינואר

צרכנים רבים מרגישים שתחילת שנה חדשה זו ההזדמנות המושלמת להתחלה חדשה ולהגדרת יעדים. זה אומר שהם לא יקנו ג’אנק פוד או צעצועים יקרים אבל הם יקנו פריטים שישפרו את החלטות השנה החדשה שלהם כמו מוצרי כושר וטיפוח.

 

ראש השנה הסיני

תאריך: 25  בינואר – מבוסס על לוח השנה הירחי הסיני 

ראש השנה הסיני הוא פסטיבל שמציין את תחילת השנה החדשה בסין. לכל שנה מוקצה חיה של גלגל המזלות.תוכלו למצוא הנחות רבות באתרי הסחר הסינים כדוגמת אלי אקספרס.

 

יום האהבה הבינלאומי

תאריך: 14  בפברואר 

ההנחות הגדולות ביותר הן לתכשיטים, כרטיסים, פרחים, שוקולדים וארוחות בחוץ או בחוץ

 

בלאק פריידי

תאריך : 27 בנובמבר 

יום ההנחות הגדול בעולם ,ישנם הנחות של עד 70 אחוזים באתרי סחר ברחבי העולם , מוצרים רבים מוצעים למכירה ,זה הזדמנות מעולה בשבילכם לשדרג את הבית או לקנות מתנות לילדים

 

סייבר מונדיי 

תאריך : 30 בנובמבר 

יום ההנחות השני הגדול בעולם אחרי הבלאק פריידי ,מגוון הנחות על מוצרי אלקטרוניקה ומחשבים.