מה כתובת ה IP שלי

איתור כתובת ה IP שלי ,עיר המגורים והארץ בה אני גולש באינטרנט . כלי חיפוש שמאפשר לכם לגלות בחינם מה האייפי של המחשב שלכם . ומה עיר המגורים שלך בארץ לפי IP שלכם
מחולל סיסמאות חזק

גלה מה כתובת הIP אייפי של המחשב שלך

מה כתובת הIP של המחשב שלי

מהו IP של העיר ממנה אני גולש

מהו IP של האזור במדינה ממנו אני גולש

מהו IP של המדינה ממנה אני גולש

מה מיקום הנצ של הIP שלי

מה שם ספק האינטרנט של ה IP שלי

מה TIMEZONE של ה IP שלי

מה כתובת ה IP של הטלפון שלי

מה זה כתובת IP ?

כתובת IP (פרוטוקול אינטרנט) היא כתובת של הרשת שלך. זה עוזר בחיבור המחשב שלך להתקנים אחרים ברשת שלך ובכל רחבי העולם. כתובת IP מורכבת ממספרים או תווים.

דוגמה לכתובת IP תהיה:

31.154.9.206

לכל המכשירים המחוברים לחיבור אינטרנט יש כתובת IP ייחודית, כלומר יש צורך במיליארדי כתובות IP. דרישה זו מתמלאת על ידי גרסת ה- IP החדשה IPv6.

ישנן שתי גרסאות IP: IPv4 ו- IPv6. IPv4 היא הגרסה הישנה שיש בה שטח של למעלה מ -4 מיליארד כתובות IP. עם זאת, גרסת ה- IPv6 החדשה יכולה לספק עד טריליוני כתובות IP כדי למלא את הצורך של כל משתמשי האינטרנט והתקנים.

גרסת IPv4 המשמשת להגדרת כתובות IP בערך מספרי (מספרים) העלולות להתנגש עם כתובות IP אחרות. זו הסיבה ש- IPv6 אימצה את השיטה ההקסדצימאלית לספק כתובות IP ייחודיות למיליארדי משתמשים בעולם.

ישנם מספר סוגים של כתובות IP כמו כתובות IP פרטיות, כתובות IP ציבוריות, כתובות IP סטטיות וכתובות IP דינמיות. בואו נדבר על סוגים שונים של כתובות IP בזה אחר זה:

מה אדם זר יכול לעשות עם כתובת ה IP שלי ?

כתובת ה- IP שלך חיונית לשליחה וקבלה של מידע באופן מקוון. עם זאת, אם האקר יודע את כתובת ה- IP שלך, הוא יכול להשתמש בה כדי לתפוס מידע רב ערך, כולל המיקום שלך וזהות מקוונת. באמצעות מידע זה כנקודת התחלה, הם עשויים לפרוץ את המכשיר טלפון שלך,המחשב שלך ו לגנוב את זהותך ולהשתמש בפרטי האשראי שלך ועוד.
איזה סוג של מידע אישי עלייך ניתן לדעת לפי כתובת IP שלך ?
המידע האישי ביותרשניתן לשתף בכתובת ה- IP עצמה הוא מיקום גיאוגרפי. אבל החדשות הטובות הן, מכיוון שאתה מחובר לרשת וזו כתובת ה- IP של הרשת המשותפת, המיקום המדויק שלך אינו משותף. למשל, אתה עשוי לשלוח דוא”ל מהבית שלך, ומישהו אולי יוכל לדעת את העיר שממנה נשלח, אך מאוד לא סביר שהוא יוכל לגשת למידע מפורט אחר אודותיך. במקום זאת הם כנראה יראו את המידע של ספק שירותי האינטרנט שלך. אמנם זה עשוי לספק נתוני מיקום גיאוגרפי על האזור הכללי של הנתב שלך, אך זה לא יאפשר לו לדעת את המידע המלא לגבי הכתובת המלאה שלך.

איך אפשר להסתיר את הכתובת IP של המחשב שלי ?

שתי הדרכים העיקריות להסתרת כתובת ה- IP שלך הן באמצעות שרת proxy או באמצעות רשת פרטית וירטואלית (VPN).
איך משנים כתובת IP ?
  1. עבור אל לוח הבקרה שלך.
  2. נווט אל מרכז הרשת והשיתוף> שנה הגדרות מתאם> חיבורי רשת.
  3. תראה רשימה של חיבורי אתרנט ו- Wi-Fi. לחץ לחיצה ימנית על זה שברצונך לשנות ובחר מאפיינים.
  4. עבור אל חיבור זה משתמש בפריטים הבאים> פרוטוקול InterInternet גרסה 4 (TCP / IPv4).
  5. לחץ על מאפיינים.
  6. בחר השתמש בכתובת ה- IP הבאה.
  7. עדכן את כתובת ה- IP למה שאתה רוצה שתהיה.
  8. לחץ על אישור.