הגרלת מספרי לוטו

הגרלה אוטומטית של מספרי לוטו .לחצו על כפתור ההגרלה והגרילו מספרי לוטו ממולצים שיעזרו לכם באחוזי הזכייה בלוטו. הגרילו 37 מספרים כולל 7 מספרים חזקים
הגרלת מספרי מזל בלוטו

הגרלת מספרים מומלצים בלוטו

כולנו תמיד חולמים לזכות בלוטו ולפעמים נדמה לנו שהסיכוי זכייה שלנו הוא מציאותי אך מבחינה סטטסטית הסיכוי שלנו מאוד נמוך . יש קרוב ל16 מיליון אפשרויות שונות שבהם ניתן למלא מספרי הלוטו הכנו לכם מחשבון שיעזור לכם להגריל לבד את המספרים שלכם ובתקווה שעזרה חיצונית תתן לכם את המזל שאתם צריכים.

מחשבון הגרלות של מספרי הלוטו

המחשבון שלנו יגריל לכם 6 מספרים רגילים מתוך טווח מספרים של 1 עד 37 ועוד מספר נוסף המכונה מספר חזק מטווח המספרים 1 עד 7
לחץ על הכפתור להגרלת מספרי המזל שלך בלוטו

איך הגרלת הלוטו עובדת ?

אנחנו משתמשים במערכת ממוחשבת ומדויקת לפי החוקים של מפעל הפיס אשר מגרילה מספרי לוטו שעומדים בכל החוקים והאפשרויות הסטטיסטיות של מפעל הפיס. 

המספרים מוגרלים בצורה אקראית ללא התערבות של בני אדם אך ורק עלי המערכת שלנו שמדמה את ההגרלות שמתבצעים במפעל הפיס.

לאחר שתלחצו על כפתור ההגרלה המערכת תגריל לכם סדרת של מספרים שבעזרה תוכלו למלא את טופס הלוטו שלכם בקלות.

בכל שורה יש 6 מספרים לטבלת הלוטו 

ועוד שורה למספר חזק

המספרים יכולים להיות בטווח של 1- 37

המספרים החזקים הם בטווח בין 1-7

סכום הזכייה בלוטו לפי מפעל הפיס
הפרס הראשון בהגרלות הלוטו נע בין 5 מיליון ₪ עד 40 מיליון ₪ ובדאבל לוטו בין עד 10 מיליון ₪ לעד 80 מיליון ₪.  בהגרלה שבה לא נמצא זוכה בפרס הראשון, נצבר הפרס להגרלה הבאה (עד למקסימום 40 מיליון ₪). הפרס השני בלוטו עומד על מינימום 750,000 ₪ (ובדאבל לוטו עד 1.5 מיליון ₪) וגם הוא נצבר להגרלה הבאה, אם לא נמצא זוכה.
איך אנחנו בוחרים את מספרי המזל בלוטו
מספרי המזל בלוטו שהמערכת שלנו בוחרת נבחרים בצורה אקראית לחלוטין. אנחנו מסתמכים על החוקים של מפעל הפיס ומשקללים את התוצאות שהיו בעבר ומנסים לדייק ולהגיע למספרי מזל עם סיכוי זכייה כמה שיותר גבוה שיתנו לכם יתרון במילוי טופס בעזרת מכונה.