מחולל סיסמאות

מחולל הסיסמאות החכם שלנו יאפשר לכם ליצור סיסמא חזקה שקשה מאוד לפענח אותה .הסיסמא היא שילוב של מספרים,אותיות וסמלים שמיוצרים בצורה רנדומלית
מחולל סיסמאות חזק

צור סיסמא חזקה בקלות

מחולל סיסמאות הוא כלי שיוצר סיסמה באופן אוטומטי על פי הנחיות שקבעתם ליצירת סיסמאות חזקות ובלתי צפויות לכל אחד מחשבונותיכם.המנעו מסיסמאות חלשות שניתנות לפיצוח וצרו סיסמא חזקה שתוכלו להשתמש בה ויהיה מאוד קשה לגלות אותה.

יוצר סיסמאות חכם

אורך הסיסמא : 16
הסיסמא תכיל :

למה אנחנו צריכים סיסמא חזקה ?

סיסמאות מספקות קו הגנה ראשון מפני גישה לא מורשית למחשב ולמידע האישי שלך. ככל שהסיסמה שלך חזקה יותר, כך המחשב שלך יהיה מוגן יותר מפני האקרים ותוכנות זדוניות. עליך לשמור על סיסמאות חזקות לכל החשבונות במחשב שלך.

איך ליצור סיסמא חזקה?

ישנן נקודות עיקריות ליצירת סיסמאות חזקות ויעלית שיקטינו את הסבירות שהאקר יפרוץ את הסיסמה שלכם וכך יקבל גישה למכשיר שלהם. והכי חשוב, הסיסמאות חייבות להיות ארוכות ומורכבות. סיסמאות ארוכות ומורכבות דורשות יותר מאמץ וזמן עבור האקר לנחש. סיסמאות צריכות להכיל לפחות עשרה תווים וכוללות שילוב של תווים כגון פסיקים, סימני אחוז וסוגריים, כמו גם אותיות גדולות וקטנות ומספרים. על המשתמשים לעולם לא לרשום את הסיסמאות שלהם, מכיוון שזה מקל על גניבת הסיסמאות ומשמש אותם מישהו אחר. כמו כן, לעולם אל תשתמש באותה סיסמה לשני מכשירים או יותר, שכן האקרים הפורצים לממחשב אחד ינסו להשתמש באותה סיסמה כדי להשתלט על תוכנות או מחשבים אחרים.